Mladší žáci a žákyně 2.místo ve 3.kole KP družstev

Zatím největší úspěch družstev mladšího žactva v tomto roce se odehrál ve středu 8.9.2021 na stadiónu v Ústí n.O. S vědomím, že jsme letos pořadateli finále KP se všichni snažili o co nejlepší výkony a zvláště umístění. Postup do finále mají téměř jistý děvčata, ale i chlapci, pokud zopakují středeční výsledek při 4.kole 16.9. v Litomyšli a porazí Ústí n.O. se finále zúčastní.

Jakub Brychta – 1.koule 9.51, 3.60m 08.88, 3. 150m 21.72 – 27 b.
Jan Kabrhel – 1. kriket 47.58, 2. 800m 2:46.32, 6. 60m 09.13 – 25 b.
Maxim Jůza – 1. 800m 2:43.8, 4. dálka 4.40, 8. 60m 09.06 – 21 b.
Denis Gult – 4. 60mpř. 11.18!, 4. 800m 2:56.56, 1.štafeta 4×300 – 17 b.
Vojtěch Kabrhel – 4. koule 7.61, 6.kriket 38.36. výška 6. 1.05 – 17 b.
Daniel Večeřa – 5. 150m 22.24, 6.dálka 4.07, 1.štafeta 4x300m – 14 b.
Radim Čáp – 7. 150m 22.94, 9. 60m 09.18, 1.štafeta 4x300m – 9 b.
Tadeáš Sotona – 5. 800m 2:57.29, 11. dálka 3.61, 1. štafeta 4x300m – 9 b.
Čáp,Gult,Sotona,Večeřa 1. 4x300m 3:37.81

Pořadí družstev ve 3.kole:
1. Atletika Lanškroun 144 b
2. Jiskra Litomyšl 138 b.
3. Jiskra Ústí n.O. 77 b.
4. TJ Svitavy 75 b.
5. Atletika Polička 29 b.
6. Iscarex Česká Třebová 0 b.

Veronika Kotyzová -1. dálka 44.48, 1. 150m 21.87, 2. 60m 08.94 – 31 b.
Bohdana Metyšová – 1. koule 11.29, 1. 60m 08.93, 2. 60mpř. 11.49 – 31 b.
Anna Nováková – 2. kriket 38.69, 4. koule 10.11, 6. štafeta 4×300 – 17 b.
Karolína Štyndlová – 5. kriket 34.64, 10.koule 7.61,6. 6. štafeta 4×300 – 8 b
Ema Trávničková – 5. výška 1.20, 6. 60m FB 09.64, kriket 24.96 – 6 b.
Eva Kubíčková – 6. 800m 2:57.05, 13. koule 6.86, 6. štafeta 4×300 – 6 b.
Pavla Chadimová – 10. dálka 3.68, 9. výška 1.10, 2R. 150m 24.71 – 3 b.
Veronika Brychtová – 9. 150m 24.45, 4R. 60M 09.94, 6.štafeta 4×300 – 3 b.
Anastázie Chalupníková – 10. kriket 27.86, 6.R 60m 09.90, 4R. 150M 25.19 – 1 b.
Kristýna Holásková – 13. kriket 23.17, 17. koule 6.42
Michalka Umová – DNF 800m
Štyndlová, Nováková, Kubíčková, Brychtová 6.místo 3:53.10

Pořadí družstev ve 3.kole:
1. TJ Svitavy 148 b.
2. Jiskra Litomyšl 107 b.
3. Iscarex Česká Třebová 86.5 b.
4. AC Choceň 56.5 b.
5. Slovan MoravskáTřebová 36 b.
6. Jiskra Ústí n.O. 30 b.
7. Atletika Lanškroun 22 b.
8. Atletika Polička 0 b.

Leave Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.