Zpravodaj mladšího žactva

Již za týden 15.5.2019 se uskuteční v Ústí n.O. 1.kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva.

https://online.atletika.cz/Propozice/propozice/40003

Po zimní přípravě nejen při atletickém tréninku jsou to první závody, kde si můžeme ověřit osobní i kolektivní výkonost v dresu našeho oddílu. Abychom mohli poslat jmenovitou přihlášku s nominací na jednotlivé disciplíny, je potřeba osobní domluvy každého z Vás s trenérem při tréninku ve čtvrtek, pátek a nejpozději v pondělí. Způsob dopravy do Ústí n.O. a zpět také dohodneme při tréninku.

Pro informaci uvádím nejdůležitější závody pro mladší žactvo:

11.-12.5. KP v pětiboji (pro vybrané závodníky) Ústí .n.O
15.5. 1.kolo KP družstev skupiny B Ústí n.O.
29.5. 2.kolo KP družstev skupiny B Svitavy
1.6. KP jednotlivců (pro vybrané závodníky) Svitavy
12.6. 3.kolo KP družstev skupiny B Ústí n.O.
4.9. 4.kolo KP družstev skupiny B Litomyšl
15.9. Finále KP družstev Ústí n.O.

Další soutěžní atletické disciplíny bude možné absolvovat při Atletických pondělcích v Litomyšli dle rozpisu uváděném také na stránkách https://www.atletika.cz/. Také doporučujeme sledovat náš oddílový web https://atletika-lit.cz/.

Přeji všem dobré zážitky na atletickým oválu a těším se na dobré výkony.

Jan Kubíček V Litomyšli 8.5.2019
Načítací animace Načítání...
EAD Logo Trvá to moc dlouho?

Načíst znovu Načíst dokument znovu
| Otevřít Otevřít v nové kartě

Stáhnout [22.45 KB]

Leave Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *